Program YourBox – výroba na mieru

Potrebujete laminárny box, izolátor, stropný modul alebo iný druh výrobku, ale máte špeciálne požiadavky na jeho rozmer, funkčnosť, prevedenie alebo výbavu? Ako výrobca týchto zariadení ponúkame možnosť individuálneho prispôsobenia našich výrobkov, prípadne výrobu na mieru podľa Vašich špecifických požiadaviek. Na špecifikáciu Vášho boxu môžete využiť náš konfigurátor , kde je možné zadať aj individuálne požiadavky, prípadne nás môžete kontaktovať tu.

Program OldBox – repasácia starých zariadení

Vlastníte náš produkt, ale v dôsledku jeho veku sú už na ňom viditeľné známky opotrebovania? Ste s ním natoľko spokojný, že ho neplánujete vymeniť za novší model? Ponúkame možnosť kompletnej alebo čiastočnej repasácie našich produktov. Vášmu starému zariadeniu tak môžeme opätovne vdýchnuť nový život a značne tak predĺžiť jeho životnosť. Navyše vieme v repasovaných zariadeniach konštrukčne upraviť to, čo Vám na starších typoch boxov vadilo. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať tu.

Záručný a pozáručný servis

Naše výrobky spadajú do kategórie tých, ktoré úzko súvisia s bezpečnosťou a preto musia byť v dokonalom technickom stave počas celej doby prevádzky. Na to aby bola zabezpečená ich 100 % funkčnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť je nutné sa o ne pravidelne starať. Práve preto poskytujeme ku našim výrobkom v plnej miere záručný aj pozáručný servis a garantujeme dostupnosť originálnych náhradných dielov viac ako 10 rokov od skončenia záruky. Navyše to, kedy je nutné na Vašom zariadení vykonať servis nemusíte držať v hlave. Budeme to robiť za Vás! Samotné servisné úkony vykonávajú pravidelne školení pracovníci, ktorí sú pripravení vyraziť do 24 hod. od požiadavky na servisný úkon, prípadne v špeciálny čas podľa požiadaviek zákazníka. Každý servisný úkon je zakončený funkčnými skúškami, vypracovaním a odovzdaním všetkých potrebných dokumentov.

Validácia

Každé naše vyrobené zariadenie podlieha kontrole funkčnosti prostredníctvom validačného merania v zmysle STN EN ISO 14644-1. V prípade požiadavky vieme validáciu našich zariadení vykonať aj priamo u Vás v prevádzke a to súbežne so servisným úkonom, prípadne samostatne. Výsledky validačného merania dokladáme vystavením validačného protokolu.

Odborno-technické poradenstvo

Ak ste sa rozhodli vybaviť svoju prevádzku týmto typom zariadení alebo vymeniť staré zariadenie za nové, je dôležité si vybrať ten správny produkt. Taký, ktorý by plne vyhovoval Vašim potrebám a predstavám. Využite preto možnosť nechať si poradiť od našich skúsených, kvalifikovane a odborne školených pracovníkov, ktorí Vám radi pomôžu pri výbere pre Vás najvhodnejšieho riešenia. Ak by ste chceli naše zariadenia vidieť osobne, je taká možnosť priamo u nás v spoločnosti, prípadne na veľtrhoch, na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme. V prípade záujmu Vás radi navštívime a odprezentujeme naše výrobky priamo u Vás v spoločnosti.

Doprava

K dispozícii máme vlastné nákladné automobily a preto je možnosť dodania Vami objednaných produktov až k Vám do prevádzky samozrejmosťou.

Montáž

Profesionálna montáž, inštalácia a finálna kalibrácia týchto zariadení je rovnako dôležitá ako ich samotná výroba. Ide o jeden z kľúčových faktorov pre ich správnu funkčnosť. Práve preto naša spoločnosť po dodaní zariadenia realizuje aj samotnú montáž a spojazdnenie zariadenia. Po dodaní, nainštalovaní a spojazdnení sa vykoná priamo na mieste funkčná skúška, ktorá potvrdí, že zariadenie je bezpečné a pripravené na prevádzku.

Predaj filtrov a príslušenstva

Naša spoločnosť nezabezpečuje len výrobu týchto zariadení, ale aj ich predaj. Osobitne a nezávisle od zakúpenia Vášho zariadenia, je možné prostredníctvom našej spoločnosti zakúpiť aj všetky filtre a rôzne príslušenstvo. Tovar zasielame poštovým kuriérom priamo k Vám, prípadne dodávame osobne.