Je nám to ľúto, ale momentálne nedisponujeme voľnými pracovnými miestami.

No nezúfajte! Ak sa aj napriek tomu chcete stať súčasťou nášho tímu, zašlite nám svoj životopis a typ pracovnej pozície, o ktorú by ste sa chceli uchádzať na nižšie uvedenú adresu. Pokiaľ vyhodnotíme, že môžete byť pre našu spoločnosť prínosom, určite sa Vám ozveme!

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

V prípade, že Vás zaujala niektorá z vyššie vypísaných pracovných ponúk, kliknite na pracovnú pozíciu o ktorú by ste sa chceli uchádzať. Následne budete presmerovaný na podstránku s informáciami o danej pracovnej pozícii, prípadne priamo na portál profesia.sk, kde pravidelne naše ponuky práce aktualizujeme prostredníctvom našej materskej spoločnosti ELMAX ŽILINA, a.s..

V prípade, že momentálne nemáme vypísané žiadne pracovné ponuky, no napriek tomu by ste chceli u nás pracovať, zašlite nám svoj životopis. Ak vyhodnotíme, že by ste boli pre našu spoločnosť prínosom, určite sa Vám ozveme. Teší nás a Vážime si záujem každého uchádzača.

Svoj životopis zasielajte v slovenskom jazyku na mailovú adresu: ekokrok@elmaxzilina.sk alebo na mailovú adresu: andrea_marinakova@elmaxzilina.sk.
Do mailu prosím uveďte o akú pracovnú pozíciu sa uchádzate!


KONTAKT

EKOKROK s.r.o.
Dlhá 85
010 09 Žilina

Tel.: +421 41 7001 013
Tel.: +421 41 7647 525

E-mail: ekokrok@elmaxzilina.sk / andrea_marinakova@elmaxzilina.sk.