Vážený obchodný partner!

Dovoľte nám, aby sme Vás pozvali na medzinárodný odborný medicínsky veľtrh MEDICA 2019, ktorý sa uskutoční v termíne od 18 - 21. novembra 2019 na výstavisku v nemeckom Düsseldorfe. Na tomto celosvetovo uznávanom veľtrhu budeme mať v rámci spoločnej expozície organizovanej Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) vhradené výstavné miesto , v ktorom budete mať možnosť osobne spoznať jednotlivé typy produktov a naše novinky zo sekcie zdravotníctvo, farmácia a life science.

Expozícia Slovenskej republiky bude umiestnená vo výstavnej hale č. 15 , stánok číslo 15F36. Podobnejšie informácie o našom pôsobení na veľtrhu zverejníme v dostatočnom predstihu ako tu na stránke, tak aj na našom facebooku. Zákazníkov, ktorí prejavia záujem o návštevu budeme informovať osobne prostredníctvom mailu.

V prípade, záujmu o voľnú vstupenku nás kontaktujte na našej mailovej adrese ekokrok@elmaxzilina.sk alebo na tel. čísle +421 903 713 750.

Na veľtrhu MEDICA v Düsseldorfe očakáva návštevníka viac ako 5.100 vystavovateľov zo 70 krajín, rozdelených do 7 ťažiskových veľtržných sekcií, ako aj bohatý medzinárodný konferenčný program. Bránami výstaviska doposiaľ prešlo viac ako 123 000 návštevníkov.

Tešíme sa na stretnutie sa Vami.

EKOKROK s.r.o. / ELMAX ŽILINA, a.s.

Posted in Veľtrhy a akcie.